Veterinnen Zondag Dames A

2e in poule Dames Veteranen Veteranen 2e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 1 december
2
Rotterdam DC
1
Voorne DA
Zondag 24 november
4
Rijswijk DA
1
IJssel DA
0
Ypenburg DA
3
Rotterdam DC
0
Cartouche DC
0
Noordwijk DA
3
Groen-Geel DA
1
Voorne DA
2
Victoria DD
1
Dordrecht DA
Zondag 17 november
0
Dordrecht DA
2
Cartouche DC
1
HUDITO DB
4
Victoria DD
2
Rotterdam DC
0
Groen-Geel DA
3
Noordwijk DA
0
Ypenburg DA
0
IJssel DA
5
hdm DD
3
Voorne DA
1
Rijswijk DA

Schema

Veterinnen A
Rotterdam DC
Thuis
08-03-2020
Nr. 233043
Voorne DA
Veterinnen A
Uit
15-03-2020
Nr. 233051
Let op: Aangepast tenue
Veterinnen A
IJssel DA
Thuis
22-03-2020
Nr. 233054
Hudito DB
Veterinnen A
Uit
29-03-2020
Nr. 233059
Veterinnen A
Dordrecht DA
Thuis
05-04-2020
Nr. 233066
Victoria DD
Veterinnen A
Uit
19-04-2020
Nr. 233073
Let op: Aangepast tenue
Veterinnen A
HDM DD
Thuis
10-05-2020
Nr. 233078
Rijswijk DA
Veterinnen A
Uit
17-05-2020
Nr. 233088
Veterinnen A
Groen Geel DA
Thuis
24-05-2020
Nr. 233090
Ypenburg DA
Veterinnen A
Uit
07-06-2020 14:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 233098
Veterinnen A
Cartouche DC
Thuis
14-06-2020
Nr. 233101

Poule stand (2e in poule Dames Veteranen Veteranen 2e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rotterdam DC121011379031
2.Noordwijk DA119112513028
3.Groen-Geel DA11803208024
4.Rijswijk DA117042316021
5.Cartouche DC116142111019
6.Ypenburg DA115151918016
7.hdm DD114252118014
8.HUDITO DB114162025013
9.Victoria DD114072024012
10.Voorne DA12309183209
11.IJssel DA11218103407
12.Dordrecht DA111010103603

Spelers (15)

Team resultaten

YpenbIJsseVictoCartoRotteHUDITNoordhdm DGroenRijswVoornDordr
Ypenburg DA2 - 21 - 00 - 32 - 02 - 14 - 0
IJssel DA2 - 10 - 51 - 20 - 43 - 1
Victoria DD3 - 26 - 10 - 61 - 21 - 22 - 1
Cartouche DC3 - 00 - 44 - 10 - 03 - 0
Rotterdam DC3 - 01 - 12 - 02 - 17 - 1
HUDITO DB3 - 03 - 01 - 41 - 32 - 3
Noordwijk DA3 - 03 - 14 - 22 - 1
hdm DD2 - 01 - 33 - 40 - 22 - 1
Groen-Geel DA1 - 01 - 00 - 13 - 03 - 1
Rijswijk DA3 - 04 - 13 - 01 - 32 - 13 - 0
Voorne DA3 - 21 - 62 - 33 - 1
Dordrecht DA0 - 20 - 32 - 32 - 51 - 32 - 1