Veterinnen Zondag Dames A

Veteranen 1e klasse Dames Veteranen Poule D

10e in poule Veteranen 1e klasse Dames Veteranen Poule D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 maart
1
hdm DC
8
Klein Zwitserland DB
1
Bennebroek DA
5
Alliance DA
1
Rood-Wit DB
3
Forescate DA
2
hdm DB
2
Alecto DB
0
Roomburg DB
2
Cartouche DB
3
Noordwijk DA
1
Bloemendaal DB
Zondag 10 maart
5
Alliance DA
1
hdm DC
11
Klein Zwitserland DB
1
Noordwijk DA
0
Bloemendaal DB
3
Roomburg DB
0
Cartouche DB
1
hdm DB
1
Alecto DB
1
Rood-Wit DB
1
Forescate DA
3
Bennebroek DA

Schema

Cartouche DB
Veterinnen A
Uit
24-03-2019 14:30
Waterveld
Nr. 4959
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, VOORBURG - Kunstgrasveld 2
Veterinnen A
Alecto DB
Thuis
31-03-2019 11:00
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 5079
Scheids: In overleg
Forescate DA
Veterinnen A
Uit
07-04-2019 10:45
Waterveld
Nr. 5623
Locatie: Sportpark 'Adegeest', VOORSCHOTEN - 1 Polytan Rio
Let op: Aangepast tenue
Veterinnen A
Alliance DA
Thuis
14-04-2019 11:00
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 5799
Scheidsrechters: H1
HDM DC
Veterinnen A
Uit
05-05-2019
Nr. 12059
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, 'S-GRAVENHAGE
Veterinnen A
Bennebroek DA
Thuis
12-05-2019 12:45
HuisTerDuinveld (Veld 1)
Nr. 6519
Scheidsrechters: HA
Rood-Wit DB
Veterinnen A
Uit
19-05-2019
Nr. 6938
Locatie: Marienweide, AERDENHOUT
Veterinnen A
HDM DB
Thuis
26-05-2019 11:00
HuisTerDuinveld (Veld 1)
Nr. 7239
Scheidsrechters: H1
Roomburg DB
Veterinnen A
Uit
02-06-2019 12:45
Semiveld
Nr. 7598
Locatie: Sportp. Roomburg, LEIDEN - Rabo-veld

Poule stand (10e in poule Veteranen 1e klasse Dames Veteranen Poule D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland DB131300923039
2.Bennebroek DA139043427027
3.hdm DB136432823022
4.Alliance DA136163326019
5.Forescate DA136163531019
6.Roomburg DB136162626019
7.Cartouche DB135351723018
8.Bloemendaal DB135262642017
9.Alecto DB134272436014
10.Noordwijk DA134272248014
11.hdm DC13229104008
12.Rood-Wit DB13148143607

Spelers (12)

Trainingen

wo
20:30
-
22:30
HuisTerDuinveld (Veld 1) (ABCD)
Feico
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 26 mei
12:45
Veteranen BVictoria HB
Scheidsrechters: DA
HuisTerDuinveld (Veld 1)

Team resultaten

AleAllBenBloCarForhdmhdmKleNooRooRoo
Alecto DB3 - 22 - 35 - 10 - 60 - 63 - 51 - 1
Alliance DA1 - 31 - 20 - 10 - 15 - 17 - 0
Bennebroek DA1 - 53 - 14 - 21 - 21 - 01 - 2
Bloemendaal DB4 - 20 - 22 - 50 - 40 - 123 - 20 - 3
Cartouche DB2 - 21 - 30 - 11 - 00 - 41 - 01 - 1
Forescate DA1 - 31 - 31 - 35 - 11 - 33 - 22 - 4
hdm DB2 - 22 - 24 - 40 - 01 - 24 - 2
hdm DC0 - 22 - 31 - 51 - 81 - 02 - 1
Klein Zwitserland DB9 - 08 - 07 - 08 - 011 - 18 - 0
Noordwijk DA3 - 11 - 32 - 81 - 10 - 32 - 21 - 4
Rood-Wit DB2 - 02 - 20 - 72 - 21 - 30 - 2
Roomburg DB3 - 11 - 51 - 23 - 40 - 23 - 10 - 5