Veterinnen Zondag Dames A

Veteranen 1e klasse Dames Veteranen Poule D

10e in poule Veteranen 1e klasse Dames Veteranen Poule D
Bekijk spelers en begeleiders

Schema

Klein Zwitserla DB
Veterinnen A
Uit
10-03-2019
Nr. 4300
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 'S-GRAVENHAGE
Veterinnen A
Bloemendaal DB
Thuis
17-03-2019
Nr. 4359
Cartouche DB
Veterinnen A
Uit
24-03-2019
Nr. 4959
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, VOORBURG
Veterinnen A
Alecto DB
Thuis
31-03-2019
Nr. 5079
Forescate DA
Veterinnen A
Uit
07-04-2019
Nr. 5623
Locatie: Sportpark 'Adegeest', VOORSCHOTEN
Let op: Aangepast tenue
Veterinnen A
Alliance DA
Thuis
14-04-2019
Nr. 5799
HDM DC
Veterinnen A
Uit
05-05-2019
Nr. 12059
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, 'S-GRAVENHAGE
Veterinnen A
Bennebroek DA
Thuis
12-05-2019
Nr. 6519
Rood-Wit DB
Veterinnen A
Uit
19-05-2019
Nr. 6938
Locatie: Marienweide, AERDENHOUT
Veterinnen A
HDM DB
Thuis
26-05-2019
Nr. 7239
Roomburg DB
Veterinnen A
Uit
02-06-2019
Nr. 7598
Locatie: Sportp. Roomburg, LEIDEN

Poule stand (10e in poule Veteranen 1e klasse Dames Veteranen Poule D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland DB111100731033
2.Bennebroek DA118033021024
3.hdm DB115332521018
4.Bloemendaal DB115242536017
5.Forescate DA115153127016
6.Roomburg DB115152324016
7.Cartouche DB114341522015
8.Alliance DA114162324013
9.Alecto DB114072133012
10.Noordwijk DA113261836011
11.hdm DC1122782708
12.Rood-Wit DB11137123206

Spelers (12)

Team resultaten

AleAllBenBloCarForhdmhdmKleNooRooRoo
Alecto DB3 - 22 - 35 - 10 - 60 - 63 - 5
Alliance DA1 - 31 - 20 - 10 - 17 - 0
Bennebroek DA3 - 14 - 21 - 21 - 01 - 2
Bloemendaal DB4 - 20 - 22 - 50 - 40 - 123 - 2
Cartouche DB2 - 21 - 31 - 00 - 41 - 01 - 1
Forescate DA1 - 31 - 35 - 11 - 33 - 22 - 4
hdm DB2 - 24 - 40 - 01 - 24 - 2
hdm DC0 - 22 - 31 - 51 - 02 - 1
Klein Zwitserland DB9 - 08 - 07 - 08 - 08 - 0
Noordwijk DA1 - 32 - 81 - 10 - 32 - 21 - 4
Rood-Wit DB2 - 02 - 20 - 72 - 20 - 2
Roomburg DB3 - 11 - 51 - 23 - 43 - 10 - 5