D30A

5e in poule Dames Veteranen Dames30+ 1e klasse D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 20 september
6
Alphen D30A
3
Alkmaar D30A
3
Pinoké D30B
3
Pinoké D30C
9
Gooische D30C
0
Weesp D30A
2
AthenA D30B
3
Rood-Wit D30C
8
Bloemendaal D30C
0
Amsterdam D30C
Zondag 13 september
5
Pinoké D30C
2
AthenA D30B
1
Phoenix D30A
0
Bloemendaal D30C
1
Rood-Wit D30C
9
Alphen D30A
0
Amsterdam D30C
15
Gooische D30C
3
Noordwijk D30A
1
Alkmaar D30A
0
Weesp D30A
3
Pinoké D30B
Zondag 6 september
14
Bloemendaal D30C
0
Noordwijk D30A
1
AthenA D30B
1
Weesp D30A
4
Alphen D30A
4
Pinoké D30C
5
Pinoké D30B
2
Amsterdam D30C
4
Alkmaar D30A
1
Rood-Wit D30C
6
Gooische D30C
3
Phoenix D30A

Schema

D30A
Alphen D30A
Thuis
27-09-2020 11:00
Veld 2 (waterveld)
Nr. 438738
Scheidsrechters: DJ1
Amsterdam D30C
D30A
Uit
04-10-2020 12:30
Veld 5 (Waterveld)
Nr. 438742
D30A
AthenA D30B
Thuis
11-10-2020 11:00
Huis ter Duinveld (Veld 1)
Nr. 438749
Scheidsrechters: D2
Weesp D30A
D30A
Uit
25-10-2020 10:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 438759
D30A
Pinoke D30B
Thuis
01-11-2020 11:00
Veld 2 (waterveld)
Nr. 438762
Scheidsrechters: D2
Pinoke D30C
D30A
Uit
08-11-2020
Nr. 438770
Gooische D30C
D30A
Uit
15-11-2020
Nr. 438773
D30A
Rood-Wit D30C
Thuis
22-11-2020 11:15
Huis ter Duinveld (Veld 1)
Nr. 438780
Scheidsrechters: H1
D30A
Bloemendaal D30C
Thuis
07-03-2021
Nr. 466187
Alkmaar D30A
D30A
Uit
14-03-2021
Nr. 466191
D30A
Phoenix D30A
Thuis
21-03-2021
Nr. 466198
Alphen D30A
D30A
Uit
28-03-2021
Nr. 466204
D30A
Amsterdam D30C
Thuis
11-04-2021
Nr. 466211
AthenA D30B
D30A
Uit
18-04-2021
Nr. 466216
D30A
Weesp D30A
Thuis
25-04-2021
Nr. 466224
Pinoke D30B
D30A
Uit
16-05-2021
Nr. 466231
D30A
Pinoke D30C
Thuis
30-05-2021
Nr. 466237
D30A
Gooische D30C
Thuis
06-06-2021
Nr. 466241
Rood-Wit D30C
D30A
Uit
13-06-2021
Nr. 466250

Poule stand (5e in poule Dames Veteranen Dames30+ 1e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Gooische D30C330030309
2.Alphen D30A321019807
3.Pinoké D30B321011507
4.Bloemendaal D30C320122106
5.Noordwijk D30A320151606
6.Pinoké D30C312012905
7.Alkmaar D30A310281003
8.Phoenix D30A31025803
9.Rood-Wit D30C310251503
10.AthenA D30B30125901
11.Weesp D30A301211301
12.Amsterdam D30C300322800

Spelers (13)

Trainingen

do
20:30
-
22:00
Huis ter Duinveld (Veld 1) (CD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 11 oktober
13:00
H35ARoomburg H35B
Scheidsrechters: D30A
Huis ter Duinveld (Veld 1)
Zondag 1 november
12:45
Dames 1Purmerend D1
Scheidsrechters: D30A
Veld 2 (waterveld)
Zondag 15 november
14:45
H35BQui Vive H35B
Scheidsrechters: D30A
Veld 2 (waterveld)
Zondag 22 november
12:45
Dames 1Uitgeest D1
Scheidsrechters: D30A
Veld 2 (waterveld)

Team resultaten

AmsteRood-AthenNoordAlphePinokGooisBloemPhoenWeespAlkmaPinok
Amsterdam D30C0 - 15
Rood-Wit D30C1 - 9
AthenA D30B2 - 31 - 1
Noordwijk D30A3 - 1
Alphen D30A4 - 46 - 3
Pinoké D30C5 - 2
Gooische D30C6 - 39 - 0
Bloemendaal D30C8 - 014 - 0
Phoenix D30A1 - 0
Weesp D30A0 - 3
Alkmaar D30A4 - 1
Pinoké D30B5 - 23 - 3