Jong Dames 2

12e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie Jong Senioren 5e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Schema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (12e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie Jong Senioren 5e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland DJ55500253015
2.Alkemade DJ1-O6501168015
3.Alecto DJ263211712011
4.DSHC DJ35311219010
5.Thor DJ35311178010
6.Wateringse veld DJ36303121509
7.Craeyenhout DJ26213151307
8.Leiden-Leidse Studs DJ12520371206
9.Voorhout DJ3410351303
10.Schiedam DJ4410361503
11.hdm DJ1610531803
12.Noordwijk DJ2601542201

Spelers (12)

Trainingen

wo
20:30
-
22:00
Veld 2 (waterveld) (ABCD)
vr
20:30
-
22:00
Huis ter Duinveld (Veld 1) (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

hdm DWaterNoordAlkemCraeyKleinAlectSchieDSHC VoorhKleinThor Leide
hdm DJ11 - 20 - 4
Wateringse veld DJ33 - 03 - 2
Noordwijk DJ2
Alkemade DJ1-O4 - 13 - 0
Craeyenhout DJ23 - 0
Klein Zwitserland DJ3
Alecto DJ22 - 02 - 2
Schiedam DJ44 - 2
DSHC DJ3
Voorhout DJ31 - 3
Klein Zwitserland DJ5
Thor DJ3
Leiden-Leidse Studs DJ123 - 21 - 4