Dames 1

7e in poule Dames senioren 3e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 15 december
3
Wateringse veld D1
2
Forescate D1
0
Hisalis D1
2
Dopie D1
1
Voorhout D1
2
Wateringse veld D1
Zondag 8 december
3
Noordwijk D1
3
Wateringse veld D1
2
Wateringse veld D1
4
Hisalis D1
2
Noordwijk D1
4
Hisalis D1
0
Voorhout D1
4
Catwijck D1
2
Dopie D1
2
Catwijck D1
2
Voorhout D1
1
Dopie D1

Schema

Dames 1
Voorhout D1
Thuis
05-01-2020 12:10
Nr. 367146
Locatie: Hogeveld, Sporthal, 'S-GRAVENHAGE - Veld 1 Zaalleiding: Wateringse veld
Wateringse veld D1
Dames 1
Uit
05-01-2020 12:50
Veld 1
Nr. 367148
Locatie: Hogeveld, Sporthal, 'S-GRAVENHAGE - Veld 1 Zaalleiding: Wateringse veld
Forescate D1
Dames 1
Uit
12-01-2020 17:40
Veld 1
Nr. 367151
Locatie: Ring Pass Hockey Dome, DELFT - Veld 1 Zaalleiding: Dopie
Let op: Aangepast tenue
Dopie D1
Dames 1
Uit
12-01-2020 18:20
Veld 1
Nr. 367153
Locatie: Ring Pass Hockey Dome, DELFT - Veld 1 Zaalleiding: Dopie
Let op: Aangepast tenue
Catwijck D1
Dames 1
Uit
19-01-2020 15:30
veld 1
Nr. 367156
Locatie: Cleijn Duin, Sporthal, KATWIJK ZH - veld 1 Zaalleiding: Catwijck
Voorhout D1
Dames 1
Uit
19-01-2020 16:10
veld 1
Nr. 367161
Locatie: Cleijn Duin, Sporthal, KATWIJK ZH - veld 1 Zaalleiding: Catwijck
Dames 1
Catwijck D1
Thuis
02-02-2020 13:30
Nr. 367172
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal B Zaalleiding: Noordwijk
Catwijck D1
Forescate D1
Thuis
02-02-2020 14:10
Nr. 367169
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal B Zaalleiding: Noordwijk
Dames 1
Forescate D1
Thuis
02-02-2020 14:50
Nr. 367170
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal B Zaalleiding: Noordwijk

Poule stand (7e in poule Dames senioren 3e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hisalis D1430113809
2.Dopie D1421110607
3.Wateringse veld D14211101007
4.Catwijck D121106204
5.Forescate D121015503
6.Voorhout D1410351003
7.Noordwijk D1401391701

Spelers (11)

Team resultaten

CatwiWaterNoordHisalVoorhForesDopie
Catwijck D1
Wateringse veld D12 - 43 - 2
Noordwijk D13 - 32 - 4
Hisalis D10 - 2
Voorhout D10 - 41 - 22 - 1
Forescate D1
Dopie D12 - 2