Dames 1

6e in poule Dames senioren 3e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 2 februari
1
Voorhout D1
2
Hisalis D1
1
Dopie D1
1
Hisalis D1
4
Dopie D1
1
Voorhout D1
2
Noordwijk D1
1
Forescate D1
4
Catwijck D1
1
Forescate D1
2
Noordwijk D1
3
Catwijck D1
Zondag 26 januari
4
Hisalis D1
0
Voorhout D1
5
Forescate D1
0
Voorhout D1
0
Catwijck D1
1
Dopie D1
0
Hisalis D1
3
Forescate D1
2
Wateringse veld D1
3
Dopie D1
5
Catwijck D1
0
Wateringse veld D1

Schema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule Dames senioren 3e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Catwijck D1127233416023
2.Dopie D1126332821021
3.Forescate D1126243324020
4.Hisalis D1126242722020
5.Wateringse veld D1126243033020
6.Noordwijk D112228264108
7.Voorhout D112219153607

Spelers (11)

Team resultaten

CatwiWaterNoordHisalVoorhForesDopie
Catwijck D15 - 02 - 11 - 12 - 34 - 10 - 1
Wateringse veld D11 - 75 - 32 - 45 - 23 - 22 - 3
Noordwijk D12 - 33 - 32 - 42 - 22 - 1
Hisalis D11 - 22 - 44 - 00 - 30 - 2
Voorhout D10 - 41 - 21 - 21 - 22 - 32 - 1
Forescate D13 - 21 - 16 - 22 - 35 - 02 - 2
Dopie D12 - 20 - 21 - 14 - 13 - 4