Jong Dames 1

1e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie 3e klasse A

Uitslag

Zondag 24 november
4
0
1
1
2
2

Schema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie 3e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordwijk DJ110910459028
2.Alecto DJ111812377025
3.Victoria DJ8106133022019
4.Westland DJ1104332824015
5.Rijswijk DJ1104331823015
6.Victoria DJ2114253226014
7.Dopie DJ1113351830012
8.Ring Pass Delft DJ34310152010
9.Roomburg DJ110235153409
10.Thor DJ1 (O)10217141307
11.Craeyenhout DJ111137104606
12.IJssel DJ11012753105

Team resultaten