Jongens 8-tal E1

5e in poule Jongens E8 Niveau 1 Bizon
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 7 december
Forescate J8E2
Leiden J8E3
Roomburg J8E2
Alecto J8E2

Schema

Jongens 8-tal E1
Roomburg J8E2
Thuis
14-12-2019 11:30
Nr. 364354
Locatie: Geest, Sporthal De , WARMOND - Veld 1 Zaalleiding: Noordwijk
Roomburg J8E2
Kieviten J8E1
Thuis
14-12-2019 12:10
Nr. 370431
Locatie: Geest, Sporthal De , WARMOND - Veld 1 Zaalleiding: Noordwijk
Jongens 8-tal E1
Kieviten J8E1
Thuis
14-12-2019 12:50
Nr. 370432
Locatie: Geest, Sporthal De , WARMOND - Veld 1 Zaalleiding: Noordwijk
Jongens 8-tal E1
Alecto J8E2
Thuis
11-01-2020 13:30
Nr. 364367
Locatie: Alecto Droomfabriek Hockey Dome, LEIDERDORP - veld 1 Zaalleiding: Alecto
Jongens 8-tal E1
HDM J8E3
Thuis
11-01-2020 14:10
Nr. 364364
Locatie: Alecto Droomfabriek Hockey Dome, LEIDERDORP - veld 1 Zaalleiding: Alecto
Roomburg J8E2
Jongens 8-tal E1
Uit
18-01-2020 15:30
veld 2
Nr. 364375
Locatie: Alecto Droomfabriek Hockey Dome, LEIDERDORP - veld 2 Zaalleiding: Roomburg
Jongens 8-tal E1
Leiden J8E3
Thuis
18-01-2020 16:10
Nr. 364372
Locatie: Alecto Droomfabriek Hockey Dome, LEIDERDORP - veld 2 Zaalleiding: Roomburg
Kieviten J8E1
Jongens 8-tal E1
Uit
02-02-2020 09:30
hal B
Nr. 364377
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal B Zaalleiding: Noordwijk
HDM J8E3
Kieviten J8E1
Thuis
02-02-2020 10:10
Nr. 364379
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal B Zaalleiding: Noordwijk
HDM J8E3
Jongens 8-tal E1
Uit
02-02-2020 10:50
hal B
Nr. 364378
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal B Zaalleiding: Noordwijk
Alecto J8E2
Jongens 8-tal E1
Uit
08-02-2020 11:30
veld 2
Nr. 364381
Locatie: Alecto Droomfabriek Hockey Dome, LEIDERDORP - veld 2 Zaalleiding: Alecto
Let op: Aangepast tenue
Jongens 8-tal E1
Forescate J8E2
Thuis
08-02-2020 12:10
Nr. 364382
Locatie: Alecto Droomfabriek Hockey Dome, LEIDERDORP - veld 2 Zaalleiding: Alecto

Poule stand (5e in poule Jongens E8 Niveau 1 Bizon)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leiden J8E322003006
2.Alecto J8E222004206
3.hdm J8E321016203
4.Forescate J8E221012103
5.Noordwijk J8E120020400
6.Roomburg J8E220021700

Spelers (10)

Team resultaten

NoordKieviRoombhdm JLeideForesAlect
Noordwijk J8E1
Kieviten J8E1
Roomburg J8E2 -
hdm J8E3
Leiden J8E3
Forescate J8E2 -
Alecto J8E2