Jongens B1

4e in poule Jongens B Sub-topklasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 15 december
2
Rijswijk JB1
3
Ypenburg JB1
4
Dordrecht JB1
2
Rapid JB1
2
Zoetermeer JB1
1
Rapid JB1
1
Dordrecht JB1
2
Zoetermeer JB1
2
Rijswijk JB1
1
Rotterdam JB2
Zondag 8 december
5
Rotterdam JB2
5
Zoetermeer JB1
1
Dordrecht JB1
2
Ypenburg JB1
3
Ypenburg JB1
2
Noordwijk JB1
3
Dordrecht JB1
6
Noordwijk JB1

Schema

Jongens B1 Zaal
Rapid JB1
Thuis
04-01-2020 12:00
Nr. 356401
Locatie: Hoefslag, Sporthal De, GORINCHEM - Veld 1 Zaalleiding: Rapid
Rijswijk JB1
Jongens B1 Zaal
Uit
04-01-2020 12:40
Veld 1
Nr. 356403
Locatie: Hoefslag, Sporthal De, GORINCHEM - Veld 1 Zaalleiding: Rapid
Jongens B1 Zaal
Dordrecht JB1
Thuis
19-01-2020 15:30
Nr. 356413
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal B Zaalleiding: Noordwijk
Dordrecht JB1
Rotterdam JB2
Thuis
19-01-2020 16:10
Nr. 356410
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal B Zaalleiding: Noordwijk
Jongens B1 Zaal
Rotterdam JB2
Thuis
19-01-2020 16:50
Nr. 356411
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal B Zaalleiding: Noordwijk
Jongens B1 Zaal
Rijswijk JB1
Thuis
26-01-2020 13:00
Nr. 356417
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal A Zaalleiding: Noordwijk
Zoetermeer JB1
Rijswijk JB1
Thuis
26-01-2020 13:40
Nr. 356424
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal A Zaalleiding: Noordwijk
Jongens B1 Zaal
Zoetermeer JB1
Thuis
26-01-2020 14:20
Nr. 356416
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal A Zaalleiding: Noordwijk
Jongens B1 Zaal
Ypenburg JB1
Thuis
09-02-2020 12:10
Nr. 356421
Locatie: Zoetermeer Hockey Dome, ZOETERMEER - Veld 1 Zaalleiding: Zoetermeer
Zoetermeer JB1
Jongens B1 Zaal
Uit
09-02-2020 12:50
Veld 1
Nr. 356427
Locatie: Zoetermeer Hockey Dome, ZOETERMEER - Veld 1 Zaalleiding: Zoetermeer
Rotterdam JB2
Jongens B1 Zaal
Uit
15-02-2020 16:40
Veld 1
Nr. 356430
Locatie: Hoefslag, Sporthal De, GORINCHEM - Veld 1 Zaalleiding: Rapid
Let op: Aangepast tenue
Rapid JB1
Jongens B1 Zaal
Uit
15-02-2020 17:20
Veld 1
Nr. 356429
Locatie: Hoefslag, Sporthal De, GORINCHEM - Veld 1 Zaalleiding: Rapid

Poule stand (4e in poule Jongens B Sub-topklasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ypenburg JB14400147012
2.Zoetermeer JB1422010808
3.Rotterdam JB24112121504
4.Noordwijk JB121018603
5.Rijswijk JB121014403
6.Dordrecht JB1410391203
7.Rapid JB1401361101

Spelers (12)

Team resultaten

YpenbRapidRotteNoordDordrZoeteRijsw
Ypenburg JB13 - 2
Rapid JB1
Rotterdam JB25 - 5
Noordwijk JB1
Dordrecht JB11 - 24 - 23 - 61 - 2
Zoetermeer JB12 - 1
Rijswijk JB12 - 32 - 1