Jongens B2

7e in poule Jongens B 3e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 14 december
4
Voorhout JB1
3
hdm JB5
2
hdm JB5
4
Alecto JB12
5
Voorhout JB1
7
Alecto JB12
1
Waddinxveen JB1
4
Catwijck JB1
11
HCRB JB1
0
Catwijck JB1
1
Waddinxveen JB1
3
HCRB JB1
Zaterdag 7 december
0
Catwijck JB1
12
Alecto JB12
7
hdm JB5
2
Catwijck JB1

Schema

Alecto JB12
Jongens B2
Uit
05-01-2020 09:30
veld 1
Nr. 361130
Locatie: Alecto Droomfabriek Hockey Dome, LEIDERDORP - veld 1 Zaalleiding: Alecto
Let op: Aangepast tenue
Jongens B2
Waddinxveen JB1
Thuis
05-01-2020 10:10
Nr. 361134
Locatie: Alecto Droomfabriek Hockey Dome, LEIDERDORP - veld 1 Zaalleiding: Alecto
Jongens B2
HCRB - JB1
Thuis
12-01-2020 13:30
Nr. 361139
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal B Zaalleiding: Noordwijk
HCRB - JB1
HDM JB5
Thuis
12-01-2020 14:10
Nr. 361138
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal B Zaalleiding: Noordwijk
Jongens B2
HDM JB5
Thuis
12-01-2020 14:50
Nr. 361140
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal B Zaalleiding: Noordwijk
Jongens B2
Alecto JB12
Thuis
19-01-2020 15:30
Nr. 361143
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal A Zaalleiding: Noordwijk
Alecto JB12
Catwijck JB1
Thuis
19-01-2020 16:10
Nr. 361142
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal A Zaalleiding: Noordwijk
Jongens B2
Catwijck JB1
Thuis
19-01-2020 16:50
Nr. 361144
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal A Zaalleiding: Noordwijk
Waddinxveen JB1
Jongens B2
Uit
02-02-2020 12:10
BSH B
Nr. 361150
Locatie: Sportcampus Zuiderpark, 'S-GRAVENHAGE - BSH B Zaalleiding: HDM
Let op: Aangepast tenue
HDM JB5
Jongens B2
Uit
02-02-2020 12:50
BSH B
Nr. 361152
Locatie: Sportcampus Zuiderpark, 'S-GRAVENHAGE - BSH B Zaalleiding: HDM
Catwijck JB1
Jongens B2
Uit
08-02-2020 16:40
Veld 1
Nr. 361154
Locatie: Wasbeek, Sportcomplex De, SASSENHEIM - Veld 1 Zaalleiding: Voorhout
Voorhout JB1
Jongens B2
Uit
08-02-2020 17:20
Veld 1
Nr. 361157
Locatie: Wasbeek, Sportcomplex De, SASSENHEIM - Veld 1 Zaalleiding: Voorhout

Poule stand (7e in poule Jongens B 3e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alecto JB124400247012
2.HCRB JB1430121509
3.Voorhout JB14301151209
4.hdm JB54103121103
5.Catwijck JB1410363103
6.Waddinxveen JB120022700
7.Noordwijk JB220021800

Spelers (9)

Team resultaten

NoordWaddiAlectHCRB hdm JVoorhCatwi
Noordwijk JB2
Waddinxveen JB11 - 31 - 4
Alecto JB12
HCRB JB111 - 0
hdm JB52 - 47 - 2
Voorhout JB15 - 74 - 3
Catwijck JB10 - 12