Meisjes A3

4e in poule Meisjes A 2e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 22 januari
Cartouche MA2
Alkemade MA1
Noordwijk MA3
Alkemade MA1
Cartouche MA2
Noordwijk MA3
Nieuwkoop MA1
Voorhout MA1
Voorhout MA1
Leiden MA2
Nieuwkoop MA1
Leiden MA2
Zondag 16 januari
Noordwijk MA3
Leiden MA2
Cartouche MA2
Leiden MA2
Noordwijk MA3
Cartouche MA2

Schema

Meisjes A3
Nieuwkoop MA1
Thuis
05-02-2022 13:15
Nr. 638061
Locatie: Hertogshal, RIJPWETERING - Veld 1 Zaalleiding: Noordwijk
Nieuwkoop MA1
Alkemade MA1
Thuis
05-02-2022 13:55
Nr. 638062
Locatie: Hertogshal, RIJPWETERING - Veld 1 Zaalleiding: Noordwijk
Alkemade MA1
Meisjes A3
Uit
05-02-2022 14:35
Veld 1
Nr. 638059
Locatie: Hertogshal, RIJPWETERING - Veld 1 Zaalleiding: Noordwijk
Hisalis MA2
Meisjes A3
Uit
13-02-2022 15:10
veld1
Nr. 638067
Locatie: Rijnsburgse Boys/ Middelmors, RIJNSBURG - veld1 Zaalleiding: Leiden
Leiden MA2
Meisjes A3
Uit
13-02-2022 15:50
veld1
Nr. 638068
Locatie: Rijnsburgse Boys/ Middelmors, RIJNSBURG - veld1 Zaalleiding: Leiden

Poule stand (4e in poule Meisjes A 2e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leiden MA24310165010
2.Voorhout MA14310116010
3.Nieuwkoop MA142028706
4.Noordwijk MA3410381303
5.Hisalis MA2402261002
6.Cartouche MA220113401
7.Alkemade MA120112901

Spelers (13)

Team resultaten

NoordHisalNieuwVoorhLeideAlkemCarto
Noordwijk MA34 - 32 - 3 - - -
Hisalis MA21 - 1
Nieuwkoop MA13 - 1 - - 2 - 1
Voorhout MA14 - 11 - 13 - 2 -
Leiden MA24 - 12 - 18 - 12 - 2
Alkemade MA1
Cartouche MA2 - - -