Meisjes B3

6e in poule Meisjes B 2e klasse E
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 16 februari
2
Nieuwkoop MB1
6
Catwijck MB1
1
Alphen MB2
6
Catwijck MB1
5
Hisalis MB2
3
Alkemade MB1
2
Alphen MB2
1
Nieuwkoop MB1
1
Voorhout MB1
1
Alkemade MB1
1
Hisalis MB2
3
Voorhout MB1
Zaterdag 1 februari
3
Voorhout MB1
3
Nieuwkoop MB1
3
Nieuwkoop MB1
1
Hisalis MB2
1
Voorhout MB1
1
Hisalis MB2
1
Alkemade MB1
1
Noordwijk MB3
1
Alphen MB2
3
Noordwijk MB3
1
Alkemade MB1
3
Alphen MB2
Zondag 26 januari
1
Alkemade MB1
2
Nieuwkoop MB1
2
Catwijck MB1
2
Alkemade MB1

Schema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule Meisjes B 2e klasse E)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Catwijck MB11210205116032
2.Voorhout MB1126423121022
3.Nieuwkoop MB1125342624018
4.Hisalis MB2103341925012
5.Alphen MB2103162129010
6.Noordwijk MB3123181936010
7.Alkemade MB110046163204

Spelers (11)

Team resultaten

HisalNoordNieuwVoorhCatwiAlpheAlkem
Hisalis MB21 - 11 - 30 - 52 - 25 - 3
Noordwijk MB30 - 21 - 20 - 6
Nieuwkoop MB13 - 13 - 42 - 64 - 22 - 2
Voorhout MB11 - 11 - 43 - 31 - 36 - 21 - 1
Catwijck MB15 - 22 - 22 - 12 - 2
Alphen MB21 - 32 - 11 - 41 - 6
Alkemade MB11 - 11 - 20 - 42 - 71 - 3