Meisjes B3

6e in poule Meisjes B 2e klasse E
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 14 december
0
Hisalis MB2
5
Catwijck MB1
3
Nieuwkoop MB1
4
Voorhout MB1
1
Alphen MB2
4
Voorhout MB1
4
Nieuwkoop MB1
2
Alphen MB2
Zondag 8 december
1
Voorhout MB1
3
Catwijck MB1

Schema

Voorhout MB1
Meisjes B3
Uit
04-01-2020 16:00
Veld 1
Nr. 367337
Locatie: Wasbeek, Sportcomplex De, SASSENHEIM - Veld 1 Zaalleiding: Voorhout
Meisjes B3
Alphen MB2
Thuis
04-01-2020 16:40
Nr. 367339
Locatie: Wasbeek, Sportcomplex De, SASSENHEIM - Veld 1 Zaalleiding: Voorhout
Meisjes B3
Nieuwkoop MB1
Thuis
12-01-2020 13:30
Nr. 367346
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal A Zaalleiding: Noordwijk
Hisalis MB2
Nieuwkoop MB1
Thuis
12-01-2020 14:10
Nr. 367345
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal A Zaalleiding: Noordwijk
Meisjes B3
Hisalis MB2
Thuis
12-01-2020 14:50
Nr. 367343
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal A Zaalleiding: Noordwijk
Nieuwkoop MB1
Meisjes B3
Uit
19-01-2020 11:30
hal A
Nr. 367350
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal A Zaalleiding: Noordwijk
Nieuwkoop MB1
Alkemade MB1
Thuis
19-01-2020 12:10
Nr. 367351
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal A Zaalleiding: Noordwijk
Meisjes B3
Alkemade MB1
Thuis
19-01-2020 12:50
Nr. 367354
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal A Zaalleiding: Noordwijk
Alphen MB2
Meisjes B3
Uit
01-02-2020 13:40
Veld 1
Nr. 367357
Locatie: Hertogshal, RIJPWETERING - Veld 1 Zaalleiding: Alkemade
Alkemade MB1
Meisjes B3
Uit
01-02-2020 14:20
Veld 1
Nr. 367359
Locatie: Hertogshal, RIJPWETERING - Veld 1 Zaalleiding: Alkemade

Poule stand (6e in poule Meisjes B 2e klasse E)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Catwijck MB14400204012
2.Voorhout MB1430110709
3.Nieuwkoop MB121017603
4.Hisalis MB221014703
5.Alphen MB220023800
6.Noordwijk MB3400451700

Spelers (11)

Team resultaten

HisalNoordNieuwVoorhCatwiAlpheAlkem
Hisalis MB20 - 5
Noordwijk MB3
Nieuwkoop MB13 - 44 - 2
Voorhout MB11 - 3
Catwijck MB1
Alphen MB21 - 4
Alkemade MB1