Meisjes B4

5e in poule Meisjes B 4e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 23 januari
Noordwijk MB4
Alecto MB5
Cartouche MB6
Alecto MB5
Noordwijk MB4
Cartouche MB6
Zaterdag 15 januari
Alecto MB5
Noordwijk MB4
Voorhout MB4
Cartouche MB6
Hisalis MB3
Noordwijk MB4
Voorhout MB4
Alphen MB6
Alphen MB6
Cartouche MB6
Hisalis MB3
Alecto MB5

Schema

Meisjes B4
Voorhout MB4
Thuis
30-01-2022 10:30
Nr. 638186
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal A Zaalleiding: Noordwijk
Voorhout MB4
Nieuwkoop MB3
Thuis
30-01-2022 11:10
Nr. 638192
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal A Zaalleiding: Noordwijk
Meisjes B4
Nieuwkoop MB3
Thuis
30-01-2022 11:50
Nr. 638184
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal A Zaalleiding: Noordwijk
Cartouche MB6
Meisjes B4
Uit
06-02-2022 13:30
Veld 1
Nr. 638189
Locatie: Zoetermeer Hockey Dome, ZOETERMEER - Veld 1 Zaalleiding: Cartouche
Meisjes B4
Alphen MB6
Thuis
06-02-2022 14:10
Nr. 638193
Locatie: Zoetermeer Hockey Dome, ZOETERMEER - Veld 1 Zaalleiding: Cartouche
Nieuwkoop MB3
Meisjes B4
Uit
19-02-2022 16:10
Veld 2
Nr. 638200
Locatie: Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome, ALPHEN AAN DEN RIJN - Veld 2 Zaalleiding: Alphen
Alphen MB6
Meisjes B4
Uit
19-02-2022 16:50
Veld 2
Nr. 638196
Locatie: Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome, ALPHEN AAN DEN RIJN - Veld 2 Zaalleiding: Alphen

Poule stand (5e in poule Meisjes B 4e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Nieuwkoop MB34310137010
2.Voorhout MB44301121109
3.Alphen MB64202131306
4.Hisalis MB36114142104
5.Noordwijk MB421018603
6.Cartouche MB620207702
7.Alecto MB520023500

Spelers (15)

Team resultaten

NieuwAlpheHisalNoordVoorhCartoAlect
Nieuwkoop MB35 - 33 - 1
Alphen MB66 - 4 - 1 - 0
Hisalis MB30 - 24 - 3 - 4 - 4 -
Noordwijk MB47 - 4 - -
Voorhout MB4 - 2 - 12 - 1 -
Cartouche MB63 - 3 -
Alecto MB5 - 3 - 4