Meisjes C1

5e in poule Meisjes C Sub-topklasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 15 december
0
Ommoord MC1
3
Barendrecht MC1
Zondag 8 december
8
Barendrecht MC1
8
Rijswijk MC1
0
Rijswijk MC1
6
Craeyenhout MC1
3
Barendrecht MC1
1
Craeyenhout MC1
2
Berkel-Rodenrijs MC1
2
Noordwijk MC1

Schema

Meisjes C1
Barendrecht MC1
Thuis
05-01-2020 13:00
Nr. 366648
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal A Zaalleiding: Noordwijk
Barendrecht MC1
Ommoord MC1
Thuis
05-01-2020 13:40
Nr. 366642
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal A Zaalleiding: Noordwijk
Meisjes C1
Ommoord MC1
Thuis
05-01-2020 14:20
Nr. 370557
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal A Zaalleiding: Noordwijk
Barendrecht MC1
Meisjes C1
Uit
11-01-2020 14:10
Royal Campen-veld
Nr. 370561
Locatie: HGC/ Wim Schellekens Dome, WASSENAAR - Royal Campen-veld Zaalleiding: HGC
Meisjes C1
HGC MC1
Thuis
11-01-2020 14:50
Nr. 366651
Locatie: HGC/ Wim Schellekens Dome, WASSENAAR - Royal Campen-veld Zaalleiding: HGC
Meisjes C1
Rijswijk MC1
Thuis
19-01-2020 09:30
Nr. 366655
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal A Zaalleiding: Noordwijk
Craeyenhout MC1
Rijswijk MC1
Thuis
19-01-2020 10:10
Nr. 366653
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal A Zaalleiding: Noordwijk
Meisjes C1
Craeyenhout MC1
Thuis
19-01-2020 10:50
Nr. 366658
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal A Zaalleiding: Noordwijk
Ommoord MC1
Meisjes C1
Uit
02-02-2020 09:40
Veld 1
Nr. 366662
Locatie: Ockenburgh Sporthal, 'S-GRAVENHAGE - Veld 1 Zaalleiding: Craeyenhout
Craeyenhout MC1
Meisjes C1
Uit
02-02-2020 10:20
Veld 1
Nr. 366657
Locatie: Ockenburgh Sporthal, 'S-GRAVENHAGE - Veld 1 Zaalleiding: Craeyenhout
Rijswijk MC1
Meisjes C1
Uit
09-02-2020 13:30
Veld 1
Nr. 366667
Locatie: Schilp, Sporthal de, RIJSWIJK ZH - Veld 1 Zaalleiding: Rijswijk
Meisjes C1
Berkel Rodenrij MC1
Thuis
09-02-2020 14:10
Nr. 366663
Locatie: Schilp, Sporthal de, RIJSWIJK ZH - Veld 1 Zaalleiding: Rijswijk

Poule stand (5e in poule Meisjes C Sub-topklasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Rodenrijs MC14211161207
2.Barendrecht MC14211171507
3.HGC MC121105304
4.Craeyenhout MC121017303
5.Noordwijk MC120203302
6.Rijswijk MC1201181401
7.Ommoord MC120023900

Spelers (8)

Team resultaten

OmmooRijswNoordHGC MCraeyBerkeBaren
Ommoord MC10 - 3
Rijswijk MC10 - 6
Noordwijk MC1
HGC MC1
Craeyenhout MC1
Berkel-Rodenrijs MC12 - 2
Barendrecht MC18 - 83 - 1