Meisjes C2

2e in poule Meisjes C 2e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 23 januari
Noordwijk MC2
Leiden MC3
HGC MC3
Leiden MC3
Noordwijk MC2
HGC MC3
Voorhout MC1
Klein Zwitserland MC5
Klein Zwitserland MC5
HDM MC5
Voorhout MC1
HDM MC5
Zondag 16 januari
HGC MC3
Hisalis MC1
HGC MC3
Klein Zwitserland MC5
Klein Zwitserland MC5
Hisalis MC1
Voorhout MC1
Noordwijk MC2
HDM MC5
Noordwijk MC2
HDM MC5
Voorhout MC1

Schema

Leiden MC3
Meisjes C2
Uit
05-02-2022 14:10
Royal Campen-veld
Nr. 629046
Locatie: HGC/ Wim Schellekens Dome, WASSENAAR - Royal Campen-veld Zaalleiding: Klein Zwitserla
Klein Zwitserla MC5
Meisjes C2
Uit
05-02-2022 14:50
Royal Campen-veld
Nr. 629045
Locatie: HGC/ Wim Schellekens Dome, WASSENAAR - Royal Campen-veld Zaalleiding: Klein Zwitserla
Meisjes C2
Hisalis MC1
Thuis
12-02-2022 15:30
Nr. 629054
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal B Zaalleiding: Noordwijk
Hisalis MC1
Voorhout MC1
Thuis
12-02-2022 16:10
Nr. 629051
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal B Zaalleiding: Noordwijk
Meisjes C2
Voorhout MC1
Thuis
12-02-2022 16:50
Nr. 629053
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal B Zaalleiding: Noordwijk

Poule stand (2e in poule Meisjes C 2e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leiden MC34400136012
2.Noordwijk MC24310196010
3.HGC MC3421117907
4.Hisalis MC14103111003
5.Voorhout MC1410361003
6.Klein Zwitserland MC5200221200
7.HDM MC5200211600

Spelers (8)

Team resultaten

NoordHisalVoorhLeideHGC MHDM MKlein
Noordwijk MC2 - - 7 - 06 - 1
Hisalis MC13 - 46 - 1
Voorhout MC1 - 2 - 10 - 3 - -
Leiden MC33 - 13 - 24 - 3
HGC MC32 - 2 - 3 - 2 - 9 - 1 -
HDM MC5 - -
Klein Zwitserland MC5 - -