Meisjes C3

3e in poule Meisjes C 2e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 15 december
1
Cartouche MC4
1
Kieviten MC2
7
Forescate MC2
2
Kieviten MC2
3
Cartouche MC4
1
Forescate MC2
6
Voorhout MC11
4
Noordwijk MC3
Zondag 8 december
3
Noordwijk MC3
4
Cartouche MC4
2
Noordwijk MC3
1
Kieviten MC2
1
Kieviten MC2
4
Cartouche MC4

Schema

Kieviten MC2
Meisjes C3
Uit
11-01-2020 15:30
Veld 1
Nr. 366689
Locatie: Kieviten hal De, WASSENAAR - Veld 1 Zaalleiding: Kieviten
Klein Zwitserla MC4
Meisjes C3
Uit
11-01-2020 16:10
Veld 1
Nr. 366690
Locatie: Kieviten hal De, WASSENAAR - Veld 1 Zaalleiding: Kieviten
Cartouche MC4
Meisjes C3
Uit
01-02-2020 14:10
Royal Campen-veld
Nr. 366700
Locatie: HGC/ Wim Schellekens Dome, WASSENAAR - Royal Campen-veld Zaalleiding: HGC
HGC MC2
Meisjes C3
Uit
01-02-2020 14:50
Royal Campen-veld
Nr. 366702
Locatie: HGC/ Wim Schellekens Dome, WASSENAAR - Royal Campen-veld Zaalleiding: HGC
Let op: Aangepast tenue
Meisjes C3
Forescate MC2
Thuis
09-02-2020 13:30
Nr. 366709
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal A Zaalleiding: Noordwijk
Forescate MC2
HGC MC2
Thuis
09-02-2020 14:10
Nr. 366707
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal A Zaalleiding: Noordwijk
Meisjes C3
HGC MC2
Thuis
09-02-2020 14:50
Nr. 366708
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal A Zaalleiding: Noordwijk
Forescate MC2
Meisjes C3
Uit
16-02-2020 13:30
hal B
Nr. 366710
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal B Zaalleiding: Forescate
Let op: Aangepast tenue
Meisjes C3
Voorhout MC11
Thuis
16-02-2020 14:10
Nr. 366713
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal B Zaalleiding: Forescate

Poule stand (3e in poule Meisjes C 2e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Cartouche MC44310126010
2.Forescate MC2421115607
3.Noordwijk MC34202141406
4.HGC MC221104204
5.Voorhout MC11210171003
6.Klein Zwitserland MC44103101503
7.Kieviten MC2401351401

Spelers (15)

Team resultaten

VoorhNoordHGC MKieviForesKleinCarto
Voorhout MC116 - 4
Noordwijk MC32 - 13 - 4
HGC MC2
Kieviten MC21 - 4
Forescate MC27 - 2
Klein Zwitserland MC4
Cartouche MC41 - 13 - 1