Meisjes D1

4e in poule Meisjes D 1e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 23 januari
HDM MD1
HGC MD1
Klein Zwitserland MD1
HGC MD1
HDM MD1
Klein Zwitserland MD1
Zondag 16 januari
Leiden MD1
Noordwijk MD1
Alecto MD1
Noordwijk MD1
Alecto MD1
Leiden MD1

Schema

HGC MD1
Meisjes D1
Uit
30-01-2022 08:30
Veld 2
Nr. 629352
Locatie: HGC/ Wim Schellekens Dome, WASSENAAR - Veld 2 Zaalleiding: HGC
Let op: Aangepast tenue
Meisjes D1
Klein Zwitserla MD1
Thuis
30-01-2022 09:10
Nr. 629353
Locatie: HGC/ Wim Schellekens Dome, WASSENAAR - Veld 2 Zaalleiding: HGC
Meisjes D1
HDM MD1
Thuis
06-02-2022 12:10
Nr. 629358
Locatie: Alecto Droomfabriek Hockey Dome, LEIDERDORP - veld 1 Zaalleiding: Alecto
Meisjes D1
Alecto MD1
Thuis
06-02-2022 12:50
Nr. 629359
Locatie: Alecto Droomfabriek Hockey Dome, LEIDERDORP - veld 1 Zaalleiding: Alecto
HDM MD1
Meisjes D1
Uit
20-02-2022 08:30
Veld 1 Skihut Dome
Nr. 629362
Locatie: HDM/ Skihut Dome, 'S-GRAVENHAGE - Veld 1 Skihut Dome Zaalleiding: HDM
Craeyenhout MD1
Meisjes D1
Uit
20-02-2022 09:10
Veld 1 Skihut Dome
Nr. 629365
Locatie: HDM/ Skihut Dome, 'S-GRAVENHAGE - Veld 1 Skihut Dome Zaalleiding: HDM

Poule stand (4e in poule Meisjes D 1e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HDM MD1220012206
2.Craeyenhout MD1220010406
3.Klein Zwitserland MD1420211906
4.Noordwijk MD121108404
5.Leiden MD1402251302
6.HGC MD120114801
7.Alecto MD1200231300

Spelers (9)

Team resultaten

NoordLeideHDM MKleinCraeyAlectHGC M
Noordwijk MD12 - 26 - 2
Leiden MD1 - 0 - 6
HDM MD1 - -
Klein Zwitserland MD13 - 12 - 61 - 25 - 0 -
Craeyenhout MD18 - 3
Alecto MD1 - -
HGC MD12 - 2