Meisjes D2

1e in poule Meisjes D 3e klasse G
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 15 december
1
Alecto MD4
3
Alphen MD4
3
Voorhout MD2
3
Alphen MD4
4
Alecto MD4
2
Voorhout MD2
2
Noordwijk MD2
1
Klein Zwitserland MD6
0
Klein Zwitserland MD6
2
Leiden MD5
3
Noordwijk MD2
1
Leiden MD5
Zondag 8 december
4
Noordwijk MD2
1
Voorhout MD2
1
Alphen MD4
1
Voorhout MD2
4
Noordwijk MD2
0
Alphen MD4

Schema

Alphen MD4
Meisjes D2
Uit
05-01-2020 12:10
veld1
Nr. 353897
Locatie: Rijnsburgse Boys/ Middelmors, RIJNSBURG - veld1 Zaalleiding: Catwijck
Meisjes D2
Catwijck MD2
Thuis
05-01-2020 12:50
Nr. 353900
Locatie: Rijnsburgse Boys/ Middelmors, RIJNSBURG - veld1 Zaalleiding: Catwijck
Leiden MD5
Meisjes D2
Uit
12-01-2020 11:30
veld 1
Nr. 353904
Locatie: Leiden/ Longisland Yachts Dome, OEGSTGEEST - veld 1 Zaalleiding: Leiden
Meisjes D2
Alecto MD4
Thuis
12-01-2020 12:10
Nr. 353903
Locatie: Leiden/ Longisland Yachts Dome, OEGSTGEEST - veld 1 Zaalleiding: Leiden
Catwijck MD2
Meisjes D2
Uit
02-02-2020 10:10
veld 2
Nr. 353919
Locatie: Alecto Droomfabriek Hockey Dome, LEIDERDORP - veld 2 Zaalleiding: Alecto
Alecto MD4
Meisjes D2
Uit
02-02-2020 10:50
veld 2
Nr. 353916
Locatie: Alecto Droomfabriek Hockey Dome, LEIDERDORP - veld 2 Zaalleiding: Alecto
Let op: Aangepast tenue
Voorhout MD2
Meisjes D2
Uit
16-02-2020 10:10
Veld 1 (De Tas)
Nr. 353925
Locatie: Fluit, Sportcentrum de, LEIDSCHENDAM - Veld 1 (De Tas) Zaalleiding: Klein Zwitserla
Klein Zwitserla MD6
Meisjes D2
Uit
16-02-2020 10:50
Veld 1 (De Tas)
Nr. 353922
Locatie: Fluit, Sportcentrum de, LEIDSCHENDAM - Veld 1 (De Tas) Zaalleiding: Klein Zwitserla

Poule stand (1e in poule Meisjes D 3e klasse G)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordwijk MD24400133012
2.Catwijck MD222008206
3.Alphen MD441217905
4.Alecto MD4411281104
5.Leiden MD521013303
6.Voorhout MD2402271202
7.Klein Zwitserland MD6401341001

Spelers (14)

Team resultaten

NoordAlpheCatwiVoorhLeideAlectKlein
Noordwijk MD24 - 04 - 13 - 12 - 1
Alphen MD41 - 1
Catwijck MD2
Voorhout MD23 - 3
Leiden MD5
Alecto MD41 - 34 - 2
Klein Zwitserland MD60 - 2