Uitslag

Zondag 23 januari
Kieviten MD5
Wateringse veld MD3
Wateringse veld MD3
Noordwijk MD5
Kieviten MD5
Noordwijk MD5
Zondag 16 januari
Cartouche MD7
Noordwijk MD5
Klein Zwitserland MD9
Noordwijk MD5
Klein Zwitserland MD9
Cartouche MD7

Schema

Meisjes D5
Kieviten MD5
Thuis
30-01-2022 09:40
Nr. 629715
Locatie: Houtrust, Sporthal, 'S-GRAVENHAGE - Veld 1 Zaalleiding: Klein Zwitserla
Meisjes D5
Klein Zwitserla MD9
Thuis
30-01-2022 10:20
Nr. 629717
Locatie: Houtrust, Sporthal, 'S-GRAVENHAGE - Veld 1 Zaalleiding: Klein Zwitserla
Meisjes D5
HDM MD10
Thuis
13-02-2022 09:30
Nr. 629727
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal B Zaalleiding: Noordwijk
HDM MD10
Cartouche MD7
Thuis
13-02-2022 10:10
Nr. 629725
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal B Zaalleiding: Noordwijk
Meisjes D5
Cartouche MD7
Thuis
13-02-2022 10:50
Nr. 629726
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal B Zaalleiding: Noordwijk
HDM MD10
Meisjes D5
Uit
20-02-2022 08:30
Veld 2 Skihut Dome
Nr. 629732
Locatie: HDM/ Skihut Dome, 'S-GRAVENHAGE - Veld 2 Skihut Dome Zaalleiding: HDM
Meisjes D5
HGC MD4
Thuis
20-02-2022 09:10
Nr. 629731
Locatie: HDM/ Skihut Dome, 'S-GRAVENHAGE - Veld 2 Skihut Dome Zaalleiding: HDM

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Kieviten MD541216705
2.HDM MD10412171105
3.Wateringse veld MD311008203
4.Klein Zwitserland MD930306603
5.HGC MD420204402
6.Cartouche MD720114501

Spelers (15)

Team resultaten

HDM MNoordWaterHGC MKieviKleinCarto
HDM MD102 - 82 - 02 - 2
Noordwijk MD5
Wateringse veld MD3 -
HGC MD41 - 13 - 3
Kieviten MD5 - -
Klein Zwitserland MD91 - 1 - - 3 - 3 -
Cartouche MD7 - 1 - 2