Noordwijk D2
3e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 12 mei
0
Groen-Geel D6
5
Alphen D3
1
Wateringse veld D2-O
1
Alecto-Augustinus D6
1
Craeyenhout D3
7
Roomburg D4
3
Noordwijk D2-O
2
Klein Zwitserland D3
2
HDS D2-O
2
Alecto D5
1
Schiedam D3
0
Victoria D5
Donderdag 2 mei
1
Victoria D5
4
Alphen D3
Schema
Alecto D5
Noordwijk D2
Uit
26-05-2024
12:45
Chalant ICT Veld 3 (Semiveld)
Nr. 1171925
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', Leiderdorp
Let op:
Aangepast tenue
Noordwijk D2
Roomburg D4
Thuis
02-06-2024
11:00
Veld 1 - Topkeukens Lisse
Nr. 1171933
Scheidsrechters: D30-1
Groen Geel D6
Noordwijk D2
Uit
09-06-2024
16:00
Rabo veld (Waterveld)
Nr. 1171936
Locatie: Roggewoning (HGC), Wassenaar
Poule stand (3e in poule Zuid-Holland - A)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Alphen D3 | 19 | 16 | 3 | 0 | 56 | 10 | 0 | 51 |
2. | Alecto-Augustinus D6 | 18 | 16 | 2 | 0 | 59 | 14 | 0 | 50 |
3. | Noordwijk D2-O | 18 | 11 | 2 | 5 | 46 | 34 | 0 | 35 |
4. | Roomburg D4 | 18 | 10 | 1 | 7 | 44 | 35 | 0 | 31 |
5. | Klein Zwitserland D3 | 18 | 9 | 2 | 7 | 30 | 36 | 0 | 29 |
6. | Schiedam D3 | 18 | 8 | 2 | 8 | 39 | 36 | 0 | 26 |
7. | Wateringse veld D2-O | 18 | 7 | 3 | 8 | 27 | 25 | 0 | 24 |
8. | Alecto D5 | 18 | 5 | 4 | 9 | 33 | 37 | 0 | 19 |
9. | Groen-Geel D6 | 18 | 4 | 1 | 13 | 25 | 63 | 0 | 13 |
10. | HDS D2-O | 18 | 2 | 5 | 11 | 27 | 37 | 0 | 11 |
11. | Craeyenhout D3 | 18 | 1 | 2 | 15 | 14 | 50 | 0 | 5 |
12. | Victoria D5 | 9 | 1 | 1 | 7 | 9 | 32 | 0 | 4 |
Spelers (24)
Tessa
Jenneke
Fabienne
Tahnee
Er zijn spelers geanonimiseerd
Scheidsrechtersbeurt
Zondag 2 juni
Team resultaten
Water | Schie | HDS D | Victo | Roomb | Noord | Klein | Groen | Craey | Alphe | Alect | Alect | |
Wateringse veld D2-O | 2 - 4 | 4 - 1 | - | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 0 | 3 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | ||
Schiedam D3 | 3 - 1 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 3 | 4 - 2 | 3 - 0 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 2 | ||
HDS D2-O | 2 - 3 | 0 - 1 | - | 0 - 4 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 0 | 2 - 2 | 0 - 4 | 2 - 2 | ||
Victoria D5 | 1 - 1 | - | 0 - 12 | - | - | - | 6 - 2 | - | - | 0 - 3 | ||
Roomburg D4 | 4 - 3 | 3 - 1 | 3 - 3 | 2 - 1 | 5 - 1 | 2 - 1 | 2 - 4 | 0 - 1 | 4 - 3 | |||
Noordwijk D2-O | 1 - 0 | 6 - 2 | 2 - 1 | 4 - 0 | 3 - 2 | 5 - 0 | 8 - 4 | 0 - 6 | 2 - 6 | 2 - 1 | ||
Klein Zwitserland D3 | 3 - 3 | 2 - 1 | 3 - 1 | 3 - 2 | 1 - 4 | 1 - 0 | 0 - 3 | 0 - 2 | 1 - 1 | |||
Groen-Geel D6 | 2 - 3 | 1 - 4 | 1 - 0 | - | 2 - 1 | 2 - 3 | 0 - 5 | 2 - 9 | 1 - 4 | |||
Craeyenhout D3 | 0 - 2 | 0 - 4 | 2 - 0 | 1 - 7 | - | 1 - 2 | 1 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | 3 - 3 | ||
Alphen D3 | 2 - 1 | 3 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 3 - 0 | 5 - 0 | 4 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | |||
Alecto-Augustinus D6 | 2 - 1 | 5 - 0 | - | 5 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 5 - 1 | 3 - 0 | 3 - 2 | |||
Alecto D5 | 1 - 1 | 2 - 1 | - | 1 - 3 | 2 - 4 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 4 | 2 - 3 |