Noordwijk MO14-4
3e in poule Zuid-Holland - E
1e in poule Zuid-Holland - A
3e in poule Zuid-Holland - F
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 11 mei
1
Alphen MO14-4
3
Noordwijk MO14-4
Schema
Noordwijk MO14-4
Bleiswijk MO14-2
Thuis
25-05-2024
11:50
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 1306289
Ommoord MO14-3
Noordwijk MO14-4
Uit
01-06-2024
14:10
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1306292
Locatie: Sportpark Marcel Duchampplein, Rotterdam
Noordwijk MO14-4
Rijswijk MO14-3
Thuis
08-06-2024
13:00
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 1306296
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Forescate MO14-2 | 7 | 5 | 0 | 2 | 20 | 11 | 0 | 15 |
2. | Rijswijk MO14-3 | 7 | 3 | 2 | 2 | 22 | 13 | 0 | 11 |
3. | Noordwijk MO14-4 | 7 | 3 | 2 | 2 | 17 | 16 | 0 | 11 |
4. | Ommoord MO14-3 | 6 | 2 | 4 | 0 | 11 | 6 | 0 | 10 |
5. | Bleiswijk MO14-2 | 6 | 2 | 1 | 3 | 13 | 23 | 0 | 7 |
6. | Alphen MO14-4 | 7 | 0 | 1 | 6 | 6 | 20 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Noordwijk MO14-4 | 5 | 3 | 1 | 1 | 25 | 11 | 0 | 10 |
2. | Alkemade MO14-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 16 | 7 | 0 | 10 |
3. | Leiden MO14-5 | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | 7 | 0 | 10 |
4. | Forescate MO14-3 | 5 | 3 | 0 | 2 | 12 | 10 | 0 | 9 |
5. | Voorhout MO14-2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | 19 | 0 | 3 |
6. | Roomburg MO14-4 | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 17 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Waddinxveen MO14-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 22 | 4 | 0 | 15 |
2. | Alkemade MO14-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 14 | 9 | 0 | 12 |
3. | Noordwijk MO14-4 | 5 | 2 | 1 | 2 | 13 | 7 | 0 | 7 |
4. | HDM MO14-9 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 9 | 0 | 5 |
5. | Leiden MO14-5 | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | 10 | 0 | 4 |
6. | HGC MO14-5 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 18 | 0 | 0 |
Spelers (14)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Noord | Rijsw | Ommoo | Fores | Bleis | Alphe | |
Noordwijk MO14-4 | 1 - 1 | 1 - 4 | 4 - 2 | |||
Rijswijk MO14-3 | 3 - 3 | 2 - 3 | 8 - 1 | |||
Ommoord MO14-3 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 2 | 0 - 0 | ||
Forescate MO14-2 | 1 - 2 | 4 - 3 | 4 - 1 | |||
Bleiswijk MO14-2 | 4 - 3 | 0 - 3 | 5 - 3 | |||
Alphen MO14-4 | 1 - 3 | 0 - 1 | 0 - 4 | 0 - 3 |
Noord | Voorh | Roomb | Leide | Fores | Alkem | |
Noordwijk MO14-4 | 4 - 0 | 6 - 1 | 4 - 4 | |||
Voorhout MO14-2 | 3 - 10 | 0 - 3 | ||||
Roomburg MO14-4 | 0 - 3 | 3 - 3 | ||||
Leiden MO14-5 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
Forescate MO14-3 | 3 - 0 | 3 - 1 | 2 - 3 | |||
Alkemade MO14-1 | 5 - 0 | 4 - 0 |
HDM M | Noord | Waddi | Leide | HGC M | Alkem | |
HDM MO14-9 | 1 - 3 | 1 - 4 | ||||
Noordwijk MO14-4 | 1 - 1 | 7 - 0 | 0 - 1 | |||
Waddinxveen MO14-1 | 4 - 1 | 8 - 2 | ||||
Leiden MO14-5 | 1 - 1 | 1 - 4 | 0 - 2 | |||
HGC MO14-5 | 0 - 1 | 0 - 5 | 0 - 1 | |||
Alkemade MO14-1 | 3 - 0 | 4 - 0 |