Noordwijk H1

12e in poule Landelijk - A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 9 juni
3
FIT H1
3
Purmerend H1
3
Terriërs H1
1
Westerpark H1
4
HDS H1
2
Noordwijk H1
1
Bennebroek H1
1
Pijnacker H1
1
Castricum H1
3
Ypenburg H1
4
Hisalis H1
3
DSHC H1
Zondag 2 juni
1
Purmerend H1
1
DSHC H1
2
Ypenburg H1
3
FIT H1
7
Pijnacker H1
3
Castricum H1
2
Noordwijk H1
4
Bennebroek H1
2
Westerpark H1
4
HDS H1
6
Hisalis H1
0
Terriërs H1
Zondag 26 mei
3
FIT H1
2
Pijnacker H1
3
DSHC H1
2
Ypenburg H1
2
Purmerend H1
3
Hisalis H1
4
HDS H1
2
Terriërs H1
3
Bennebroek H1
1
Westerpark H1
6
Castricum H1
3
Noordwijk H1

Schema

Noordwijk H1
Terriers H1
Thuis
16-06-2024 12:45
Veld 2 - Trinity Real Estate Company
Nr. 1155133
Scheidsrechters: Extern, Verzameltijd: 11:45

Poule stand (12e in poule Landelijk - A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HDS H121191110636058
2.FIT H12113356247042
3.Hisalis H12112365548039
4.DSHC H12111557451038
5.Pijnacker H12111466845037
6.Bennebroek H12110564845035
7.Purmerend H1218675141030
8.Westerpark H12191115159028
9.Terriërs H12156105167021
10.Ypenburg H12143143857015
11.Castricum H1212316418609
12.Noordwijk H1211218349705

Spelers (19)

Training

woensdag 20:00 - 22:30 en vrijdag 20:00 - 22:30

Team resultaten

YpenbWesteFIT HHDS HHisalTerriPijnaPurmeNoordDSHC CastrBenne
Ypenburg H11 - 32 - 31 - 42 - 30 - 02 - 21 - 11 - 42 - 44 - 1
Westerpark H12 - 11 - 22 - 44 - 10 - 51 - 14 - 03 - 44 - 23 - 1
FIT H14 - 24 - 10 - 61 - 24 - 33 - 23 - 34 - 25 - 22 - 25 - 2
HDS H14 - 17 - 35 - 16 - 14 - 25 - 18 - 24 - 24 - 16 - 14 - 2
Hisalis H11 - 07 - 12 - 21 - 66 - 02 - 43 - 14 - 14 - 33 - 21 - 1
Terriërs H11 - 33 - 12 - 56 - 85 - 21 - 11 - 02 - 22 - 43 - 13 - 3
Pijnacker H15 - 11 - 36 - 33 - 07 - 31 - 38 - 03 - 27 - 32 - 2
Purmerend H13 - 05 - 11 - 20 - 12 - 34 - 44 - 12 - 11 - 15 - 1
Noordwijk H14 - 72 - 80 - 71 - 70 - 11 - 32 - 41 - 25 - 52 - 4
DSHC H13 - 23 - 24 - 32 - 25 - 55 - 32 - 212 - 19 - 23 - 0
Castricum H11 - 32 - 30 - 21 - 73 - 52 - 41 - 20 - 66 - 31 - 11 - 4
Bennebroek H14 - 23 - 11 - 03 - 33 - 21 - 01 - 14 - 12 - 03 - 23 - 4