Noordwijk MO12-4
4e in poule Zuid-Holland - F
5e in poule Zuid-Holland - E
1e in poule Zuid-Holland - F
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 20 april
1
Kieviten MO12-5
4
Leiden MO12-5
0
Noordwijk MO12-4
7
Roomburg MO12-3
6
Alecto MO12-2
0
Forescate MO12-3
Zaterdag 13 april
2
Roomburg MO12-3
1
Kieviten MO12-5
2
Leiden MO12-5
1
Alecto MO12-2
1
Forescate MO12-3
2
Noordwijk MO12-4
Zaterdag 6 april
3
Noordwijk MO12-4
2
Kieviten MO12-5
2
Roomburg MO12-3
1
Alecto MO12-2
0
Forescate MO12-3
2
Leiden MO12-5
Schema
Leiden MO12-5
Noordwijk MO12-4
Uit
25-05-2024
08:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1307159
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Noordwijk MO12-4
Alecto MO12-2
Thuis
01-06-2024
12:00
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 1307161
Kieviten MO12-5
Noordwijk MO12-4
Uit
08-06-2024
Nr. 1307164
Locatie: Schulpweide, De, Wassenaar
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Leiden MO12-5 | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | 9 | 0 | 18 |
2. | Alecto MO12-2 | 7 | 5 | 0 | 2 | 27 | 4 | 0 | 15 |
3. | Roomburg MO12-3 | 7 | 4 | 1 | 2 | 18 | 8 | 0 | 13 |
4. | Noordwijk MO12-4 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 23 | 0 | 10 |
5. | Kieviten MO12-5 | 7 | 1 | 0 | 6 | 7 | 21 | 0 | 3 |
6. | Forescate MO12-3 | 7 | 1 | 0 | 6 | 3 | 18 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Catwijck MO12-2 | 5 | 5 | 0 | 0 | 33 | 4 | 0 | 15 |
2. | Kieviten MO12-2 | 5 | 4 | 0 | 1 | 20 | 7 | 0 | 12 |
3. | Leiden MO12-5 | 5 | 3 | 0 | 2 | 12 | 9 | 0 | 9 |
4. | Klein Zwitserland MO12-8 | 5 | 2 | 0 | 3 | 11 | 20 | 0 | 6 |
5. | Noordwijk MO12-4 | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 18 | 0 | 3 |
6. | Voorhout MO12-2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 5 | 28 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Noordwijk MO12-4 | 5 | 5 | 0 | 0 | 22 | 4 | 0 | 15 |
2. | Voorhout MO12-2 | 5 | 4 | 0 | 1 | 25 | 10 | 0 | 12 |
3. | Leiden MO12-6 | 5 | 3 | 0 | 2 | 14 | 6 | 0 | 9 |
4. | Catwijck MO12-3 | 5 | 2 | 0 | 3 | 20 | 13 | 0 | 6 |
5. | Kieviten MO12-4 | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | 26 | 0 | 1 |
6. | Alecto MO12-4 | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 28 | 0 | 1 |
Spelers (15)
Afgeschermd persoon
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Roomb | Noord | Leide | Kievi | Fores | Alect | |
Roomburg MO12-3 | 3 - 3 | 2 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | ||
Noordwijk MO12-4 | 0 - 7 | 0 - 4 | 3 - 2 | 2 - 0 | ||
Leiden MO12-5 | 2 - 1 | 4 - 1 | 2 - 1 | |||
Kieviten MO12-5 | 1 - 0 | 1 - 4 | 1 - 2 | 0 - 6 | ||
Forescate MO12-3 | 1 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
Alecto MO12-2 | 6 - 0 | 5 - 0 | 6 - 0 |
Voorh | Noord | Leide | Klein | Kievi | Catwi | |
Voorhout MO12-2 | 1 - 3 | 2 - 4 | 1 - 7 | |||
Noordwijk MO12-4 | 0 - 4 | 1 - 2 | ||||
Leiden MO12-5 | 2 - 0 | 1 - 3 | ||||
Klein Zwitserland MO12-8 | 3 - 1 | 2 - 3 | 1 - 8 | |||
Kieviten MO12-2 | 4 - 2 | 6 - 1 | ||||
Catwijck MO12-2 | 12 - 1 | 8 - 0 | 2 - 1 |
Voorh | Noord | Leide | Kievi | Catwi | Alect | |
Voorhout MO12-2 | 4 - 3 | 8 - 0 | ||||
Noordwijk MO12-4 | 4 - 2 | 1 - 0 | 5 - 1 | |||
Leiden MO12-6 | 1 - 3 | 6 - 0 | 4 - 0 | |||
Kieviten MO12-4 | 2 - 8 | 1 - 5 | 1 - 1 | |||
Catwijck MO12-3 | 2 - 3 | 6 - 1 | ||||
Alecto MO12-4 | 0 - 7 | 0 - 8 |