Noordwijk D2

3e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 9 juni
1
Groen-Geel D6
6
Noordwijk D2-O
1
Craeyenhout D3
2
HDS D2-O
1
Alecto D5
2
Schiedam D3
12
Klein Zwitserland D3
0
Victoria D5
0
Roomburg D4
0
Wateringse veld D2-O
1
Alecto-Augustinus D6
3
Alphen D3
Zondag 2 juni
3
Wateringse veld D2-O
0
Alecto D5
0
Victoria D5
4
Alecto-Augustinus D6
1
HDS D2-O
0
Groen-Geel D6
2
Schiedam D3
2
Klein Zwitserland D3
6
Alphen D3
0
Craeyenhout D3
7
Noordwijk D2-O
0
Roomburg D4
Zondag 26 mei
2
Alecto-Augustinus D6
1
Schiedam D3
1
Roomburg D4
2
HDS D2-O
0
Klein Zwitserland D3
4
Wateringse veld D2-O
3
Alecto D5
3
Noordwijk D2-O
2
Groen-Geel D6
0
Craeyenhout D3

Schema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule Zuid-Holland - A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alphen D32118306511057
2.Alecto-Augustinus D62118216618056
3.Noordwijk D2-O2113356238042
4.Klein Zwitserland D32110384442033
5.Roomburg D42110294544032
6.Wateringse veld D2-O219483425031
7.Schiedam D3219394441030
8.HDS D2-O2155113239020
9.Alecto D52155113745020
10.Groen-Geel D62151152870016
11.Craeyenhout D3211218156005
12.Victoria D51111994804

Spelers (24)

Team resultaten

WaterSchieHDS DVictoRoombNoordKleinGroenCraeyAlpheAlectAlect
Wateringse veld D2-O2 - 44 - 1 - 2 - 00 - 10 - 12 - 03 - 10 - 21 - 13 - 0
Schiedam D33 - 12 - 21 - 01 - 21 - 32 - 24 - 23 - 01 - 21 - 31 - 2
HDS D2-O2 - 30 - 1 - 0 - 41 - 11 - 21 - 01 - 02 - 20 - 42 - 2
Victoria D51 - 1 - 0 - 12 - - - 6 - 2 - - 0 - 40 - 3
Roomburg D40 - 04 - 31 - 23 - 13 - 32 - 15 - 12 - 12 - 40 - 14 - 3
Noordwijk D2-O1 - 06 - 22 - 14 - 07 - 03 - 25 - 08 - 40 - 62 - 62 - 1
Klein Zwitserland D30 - 43 - 32 - 112 - 03 - 13 - 21 - 41 - 00 - 30 - 21 - 1
Groen-Geel D62 - 31 - 41 - 0 - 2 - 11 - 62 - 32 - 00 - 52 - 91 - 4
Craeyenhout D30 - 20 - 41 - 22 - 01 - 7 - 1 - 21 - 10 - 30 - 33 - 3
Alphen D32 - 13 - 00 - 02 - 03 - 05 - 04 - 16 - 00 - 02 - 1
Alecto-Augustinus D62 - 12 - 15 - 0 - 5 - 11 - 03 - 15 - 13 - 01 - 33 - 2
Alecto D51 - 11 - 22 - 1 - 1 - 33 - 32 - 41 - 21 - 01 - 42 - 3