Noordwijk D2

3e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 7 april
1
Schiedam D3
3
Noordwijk D2-O
1
Alecto D5
3
Roomburg D4
1
Klein Zwitserland D3
4
Groen-Geel D6
3
Alecto-Augustinus D6
0
Craeyenhout D3
2
Alphen D3
1
Wateringse veld D2-O
Victoria D5
HDS D2-O
Zaterdag 30 maart
3
Roomburg D4
1
Victoria D5
Zondag 24 maart
1
Alecto D5
4
Alphen D3
0
HDS D2-O
1
Schiedam D3
1
Noordwijk D2-O
0
Wateringse veld D2-O
2
Craeyenhout D3
0
Victoria D5
2
Groen-Geel D6
9
Alecto-Augustinus D6
2
Roomburg D4
1
Klein Zwitserland D3
Zondag 17 maart
4
Wateringse veld D2-O
1
HDS D2-O
6
Victoria D5
2
Groen-Geel D6
5
Alecto-Augustinus D6
1
Roomburg D4
3
Schiedam D3
0
Craeyenhout D3
1
Klein Zwitserland D3
1
Alecto D5
3
Alphen D3
0
Noordwijk D2-O

Schema

Noordwijk D2
Victoria D5
Thuis
14-04-2024 11:00
Veld 2 - Trinity Real Estate Company
Nr. 1171910
Alecto D6
Noordwijk D2
Uit
21-04-2024 16:15
Rabobank Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1171914
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', Leiderdorp
Let op: Aangepast tenue
Noordwijk D2
Klein Zwitserla D3
Thuis
12-05-2024 11:00
Veld 2 - Trinity Real Estate Company
Nr. 1171922
Scheidsrechters: HO25-1
Alecto D5
Noordwijk D2
Uit
26-05-2024 12:45
Chalant ICT Veld 3 (Semiveld)
Nr. 1171925
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', Leiderdorp
Let op: Aangepast tenue
Noordwijk D2
Roomburg D4
Thuis
02-06-2024 11:00
Veld 1 - Topkeukens Lisse
Nr. 1171933
Scheidsrechters: D30-1
Groen Geel D6
Noordwijk D2
Uit
09-06-2024 16:25
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 1171936
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), Wassenaar

Poule stand (3e in poule Zuid-Holland - A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alecto-Augustinus D61514105313043
2.Alphen D3151230407039
3.Noordwijk D2-O159243931029
4.Roomburg D4158163029025
5.Klein Zwitserland D3157262431023
6.Wateringse veld D2-O157172319022
7.Schiedam D3156273431020
8.Groen-Geel D61541102349013
9.Alecto D5153392634012
10.HDS D2-O14149122907
11.Craeyenhout D3151212124005
12.Victoria D5410371003

Spelers (24)

Scheidsrechtersbeurt

Zondag 2 juni
12:45
Noordwijk D30-1Rood-Wit D30-3
Scheidsrechters: D2
Veld 1 - Topkeukens Lisse

Team resultaten

WaterSchieHDS DVictoRoombNoordKleinGroenCraeyAlpheAlectAlect
Wateringse veld D2-O4 - 1 - 2 - 00 - 10 - 12 - 03 - 10 - 2
Schiedam D33 - 12 - 21 - 21 - 34 - 23 - 01 - 21 - 31 - 2
HDS D2-O2 - 30 - 1 - 0 - 41 - 11 - 21 - 02 - 2
Victoria D5 - - - - - 6 - 2 - - 0 - 3
Roomburg D44 - 33 - 13 - 32 - 12 - 10 - 14 - 3
Noordwijk D2-O1 - 06 - 22 - 15 - 08 - 40 - 62 - 62 - 1
Klein Zwitserland D33 - 33 - 13 - 21 - 41 - 00 - 30 - 21 - 1
Groen-Geel D62 - 31 - 41 - 0 - 2 - 12 - 32 - 9
Craeyenhout D30 - 20 - 42 - 0 - 1 - 10 - 30 - 33 - 3
Alphen D32 - 10 - 02 - 03 - 05 - 04 - 10 - 02 - 1
Alecto-Augustinus D62 - 15 - 0 - 5 - 13 - 15 - 13 - 03 - 2
Alecto D51 - 12 - 1 - 1 - 32 - 41 - 21 - 42 - 3