Hockey
09:00
09:15
09:30
09:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
Maandag
HuisTerDuinveld (Veld 1)
A
ME5, ME6, ME7, ME8
16:15 –
17:15
MD1
17:30 –
18:45
Lex
MC3
19:00 –
20:15
Lex
MA2
20:30 –
22:00
Dani
B
ME5, ME6, ME7, ME8
16:15 –
17:15
MD1
17:30 –
18:45
Lex
MC3
19:00 –
20:15
Lex
MA2
20:30 –
22:00
Dani
C
ME5, ME6, ME7, ME8
16:15 –
17:15
MD3
17:30 –
18:45
Lisa
MC2
19:00 –
20:15
Jaimy
MA3
20:30 –
22:00
Wouter
D
JE2
16:15 –
17:15
Noor
MD3
17:30 –
18:45
Lisa
MC2
19:00 –
20:15
Jaimy
MA3
20:30 –
22:00
Wouter
Veld 2 (Semi-waterveld)
A
MF2, MF3, MF4, MF5
16:15 –
17:15
ME3
17:30 –
18:30
Jaimy
MB4
19:00 –
20:15
Wouter
B
MF2, MF3, MF4, MF5
16:15 –
17:15
ME2
17:30 –
18:30
Emma
MB4
19:00 –
20:15
Wouter
C
MF2, MF3, MF4, MF5
16:15 –
17:15
MD6
17:30 –
18:45
Luca
MC4
19:00 –
20:15
Dani
D
MF2, MF3, MF4, MF5
16:15 –
17:15
MD6
17:30 –
18:45
Luca
MC4
19:00 –
20:15
Dani
Veld 3 (Waterveld)
A
ME4
16:15 –
17:15
Elyse
MD2
17:30 –
17:45
Ronald
MC1
19:00 –
20:15
Simone
D01
20:30 –
22:30
Jaimy
B
ME4
16:15 –
17:15
Elyse
MD2
17:30 –
17:45
Ronald
MC1
19:00 –
20:15
Simone
D01
20:30 –
22:30
Jaimy
C
ME1
16:15 –
17:15
Lisa
MD5
17:30 –
17:45
Noor
MC5
19:00 –
20:15
Kim
D01
20:30 –
22:30
Jaimy
D
ME1
16:15 –
17:15
Lisa
MD5
17:30 –
17:45
Noor
MC5
19:00 –
20:15
Kim
D01
20:30 –
22:30
Jaimy
Dinsdag
HuisTerDuinveld (Veld 1)
A
MC1
17:30 –
18:45
Feico
H01
20:30 –
22:30
Jord
B
MC1
17:30 –
18:45
Feico
H01
20:30 –
22:30
Jord
C
JC1
17:30 –
18:45
Michiel
H01
20:30 –
22:30
Jord
D
JC1
17:30 –
18:45
Michiel
H01
20:30 –
22:30
Jord
Veld 2 (Semi-waterveld)
A
JC2
17:30 –
18:45
Sam
D02
20:30 –
22:30
Sjoerd
B
JC2
17:30 –
18:45
Sam
D02
20:30 –
22:30
Sjoerd
C
MC6
17:30 –
18:45
Nino
KEEPERS
18:45 –
22:30
Keepers Pepping
D
MC6
17:30 –
18:45
Nino
KEEPERS
18:45 –
22:30
Keepers Pepping
Veld 3 (Waterveld)
A
JD1
17:30 –
18:45
Martijn
D01, MA1
20:00 –
22:30
B
JD1
17:30 –
18:45
Martijn
D01, MA1
20:00 –
22:30
C
JD2
17:30 –
18:45
Luc
D01, MA1
19:30 –
20:00
D01, MA1
20:00 –
22:30
D
JD2
17:30 –
18:45
Luc
D01, MA1
19:30 –
20:00
D01, MA1
20:00 –
22:30
Woensdag
HuisTerDuinveld (Veld 1)
A
MF6, MF7, MF8, MF9, PIE, PUP
15:15 –
16:15
JF1, JF2, MF1, MF2
16:30 –
17:30
MD1
17:45 –
19:00
Feico
JB1
19:00 –
20:15
Feico
H02
20:30 –
22:30
Leonard
B
MF6, MF7, MF8, MF9, PIE, PUP
15:15 –
16:15
JF1, JF2, MF1, MF2
16:30 –
17:30
MD1
17:45 –
19:00
Feico
JB1
19:00 –
20:15
Feico
H02
20:30 –
22:30
Leonard
C
MF6, MF7, MF8, MF9, PIE, PUP
15:15 –
16:15
JF1, JF2, MF1, MF2
16:30 –
17:30
ME2
17:45 –
18:45
Lisa
MC3
19:00 –
20:15
Wouter
H02
20:30 –
22:30
Leonard
D
MF6, MF7, MF8, MF9, PIE, PUP
15:15 –
16:15
JF1, JF2, MF1, MF2
16:30 –
17:30
ME1
17:45 –
18:45
Lex
MC3
19:00 –
20:15
Wouter
H02
20:30 –
22:30
Leonard
Veld 2 (Semi-waterveld)
A
ME5
16:30 –
17:30
Laura
MD3
17:45 –
19:00
Jenneke
MB4
19:00 –
20:15
Jenneke
20:30 –
22:30
Feico
B
MD3
17:45 –
19:00
Jenneke
MB4
19:00 –
20:15
Jenneke
20:30 –
22:30
Feico
C
MF4
16:30 –
17:30
Fleur
MD4
17:45 –
19:00
Noor
MC2
19:00 –
20:15
Jaimy
20:30 –
22:30
Feico
D
ME6
16:30 –
17:30
Jaimy
MD4
17:45 –
19:00
Noor
MC2
19:00 –
20:15
Jaimy
20:30 –
22:30
Feico
Veld 3 (Waterveld)
A
JE1
16:30 –
17:30
Lex
MD2
17:45 –
19:00
Kim
MC4
19:00 –
20:15
Kim
D01
20:30 –
22:30
Jaimy
B
MF5
16:30 –
17:30
Nino
MD2
17:45 –
19:00
Kim
MC4
19:00 –
20:15
Kim
D01
20:30 –
22:30
Jaimy
C
ME4
16:30 –
17:30
Jenneke
JC1
17:45 –
19:00
Bob van Steen
JB2
19:00 –
20:15
Ruben F
D01
20:30 –
22:30
Jaimy
D
JE3
16:30 –
17:30
Lisa
JC1
17:45 –
19:00
Bob van Steen
JB2
19:00 –
20:15
Ruben F
D01
20:30 –
22:30
Jaimy
Donderdag
HuisTerDuinveld (Veld 1)
A
JD1
17:30 –
18:45
Kees
MA1
18:45 –
20:00
Martijn & Kees
D01
20:15 –
22:15
Esra
B
JD1
17:30 –
18:45
Kees
MA1
18:45 –
20:00
Martijn & Kees
D01
20:15 –
22:15
Esra
C
MC1
17:15 –
18:30
Michiel
MB2
18:45 –
20:00
Sjoerd B
H01
20:15 –
22:15
Jord
D
MC1
17:15 –
18:30
Michiel
MB2
18:45 –
20:00
Sjoerd B
H01
20:15 –
22:15
Jord
Veld 2 (Semi-waterveld)
A
MC5
17:15 –
18:30
Martijn
MC6
18:45 –
20:00
Wouter
FIT
20:15 –
22:15
Jaimy
B
MC5
17:15 –
18:30
Martijn
MC6
18:45 –
20:00
Wouter
FIT
20:15 –
22:15
Jaimy
C
MD5
17:15 –
18:30
Jenneke
MA3
18:45 –
20:00
Fabienne
D02
20:15 –
22:15
Martijn
D
MD5
17:15 –
18:30
Jenneke
MA3
18:45 –
20:00
Fabienne
D02
20:15 –
22:15
Martijn
Veld 3 (Waterveld)
A
MD6
17:15 –
18:30
Sam
JA1
18:45 –
20:00
Feico
HA
20:15 –
22:15
Sjoerd B
B
MD6
17:15 –
18:30
Sam
JA1
18:45 –
20:00
Feico
HA
20:15 –
22:15
Sjoerd B
C
MB3
17:30 –
18:45
Jaimy
MB1
18:45 –
20:00
Jaimy
HB
20:15 –
22:15
Zelf
D
MB3
17:30 –
18:45
Jaimy
MB1
18:45 –
20:00
Jaimy
HB
20:15 –
22:15
Zelf
Vrijdag
HuisTerDuinveld (Veld 1)
A
JF1
16:00 –
17:00
Nino
ME7, ME8
17:15 –
18:15
JC1
18:45 –
20:00
Michiel
B
JF2
16:00 –
17:00
Fleur
ME7, ME8
17:15 –
18:15
JC1
18:45 –
20:00
Michiel
C
JD2
17:15 –
18:30
Dani
MA2
18:45 –
20:00
Martijn
D
ME3
16:00 –
17:00
Noor
JD2
17:15 –
18:30
Dani
MA2
18:45 –
20:00
Martijn
Veld 2 (Semi-waterveld)
A
MF1
15:45 –
16:45
Lex
KEEPERS
17:00 –
20:00
Klaartje, Jaimy, Luca, Lynn, L
B
MF3
16:00 –
17:00
Steffi
KEEPERS
17:00 –
20:00
Klaartje, Jaimy, Luca, Lynn, L
C
JC2
18:45 –
20:00
Nino
D
JE3
16:00 –
17:00
Phebe
JC2
18:45 –
20:00
Nino
Veld 3 (Waterveld)
A
JE2
16:00 –
17:00
Dani
MD1
17:15 –
18:30
Simone
JB2
18:45 –
20:00
Lex
B
JE2
16:00 –
17:00
Dani
MD1
17:15 –
18:30
Simone
JB2
18:45 –
20:00
Lex
C
JE1
15:45 –
16:45
Jaimy
MD4
17:15 –
18:30
Noor
JB1
18:45 –
20:00
Tim
D
JE1
15:45 –
16:45
Jaimy
MD4
17:15 –
18:30
Noor
JB1
18:45 –
20:00
Tim