Zaterdag 23 november (Hockey)
Rapid JA1
Rijswijk JB2
Schiedam JB2
Wateringse veld JC1
Rijswijk JC3
Barendrecht JD2
Ring Pass JD4
Rapid MA1
Gouda MA2
Voorhout MA2
Pinoke MB1
Alecto MB1
Forescate MB3
Forescate MB4
Hudito MB4
Roomburg MB6
Derby MC1
Roomburg MC2
Roomburg MC4
Klein Zwitserla MC9
Pijnacker MC6
Zoetermeer MD1
Feijenoord MD1
Alphen MD4
HDS MD7
HDS MD8
Dinsdag 19 november (Hockey)
Nieuwkoop DDA
Zondag 17 november (Hockey)
1
Purmerend H1
2
Bloemendaal HG
0
Abcoude HC
1
Purmerend D1
1
Schiedam D6
0
Ypenburg DA
1
Westland DJ1
Dopie HJ4
Roomburg MB3
Zaterdag 16 november (Hockey)
HCRB - JA1
HGC JB2
Catwijck JB1
1
Pijnacker JC1
4
Roomburg JC3
1
Klein Zwitserla JD2
0
Barendrecht JD3
Westland MA3
Victoria MA3
Rijswijk MA2
1
Groningen MB1
1
Schiedam MB1
Roomburg MB3
0
Cartouche MB6
5
Dordrecht MB7
Craeyenhout MB6
Rotterdam MC1
Hoeksche Waard MC1
2
Spijkenisse MC2
Alphen MC6
4
Tempo '34 MC4
1
Ring Pass MD1
3
Hudito MD2
3
Dordrecht MD2
1
Cartouche MD7
HDM MD8
Zondag 10 november (Hockey)
2
Haarlem H1
5
Overbos HA
7
Alliance HB
2
Hisalis D1
1
Schiedam D7
0
Groen Geel DA
Alecto DJ1
1
Wateringse veld (O)
Zaterdag 9 november (Hockey)
Cartouche JA2
Gouda JB1
1
Derby JB2
Afgelast
Forescate JC2
3
Zoetermeer JC3
0
Pijnacker JD1
Roomburg JD5
1
HDS MA1
Tempo '34 MA1
8
Ring Pass MA4
1
Leiden MB1
Forescate MB1
1
Waddinxveen MB1
2
Alphen MB6
3
Klein Zwitserla MB10
Derby MB5
Leonidas MC1
Derby MC2
2
HGC MC3
Leiden MC6
Craeyenhout MC6
Ommoord MD1
1
Rotterdam MD9
2
Ommoord MD5
0
Wateringse veld MD7
1
Ommoord MD7
Vrijdag 8 november (Hockey)
2
Hoeksche Waard H1
Dinsdag 5 november (Hockey)
Forescate DDA
Zondag 3 november (Hockey)
1
Amstelveen H1
1
Bloemendaal HC
IJburg HB
0
Baarn D1
HGC D4
1
Rijswijk DA
Rijswijk DJ1
Zaterdag 2 november (Hockey)
Roomburg JA2
2
Alphen JB2
Ypenburg JB2
6
Rapid JC1
Berkel Rodenrij JC4
0
Victoria JD3
Delfshaven JD1
1
Ypenburg MA2
Klein Zwitserla MA4
Wateringse veld MA2
Reigers MB1
Wateringse veld MB1
Catwijck MB1
3
Alecto MB5
0
Derby MB4
Gouda MB5
4
Klein Zwitserla MC1
Alphen MC2
0
HDS MC3
1
Catwijck MC5
5
Voorne MC3
Berkel Rodenrij MD1
0
HDS MD4
2
Craeyenhout MD4
1
Klein Zwitserla MD10
1
Gouda MD5
Zaterdag 23 november (Zaalhockey)
Rapid JA1
Rijswijk JB2
Schiedam JB2
Wateringse veld JC1
Rijswijk JC3
Barendrecht JD2
Ring Pass JD4
Rapid MA1
Gouda MA2
Voorhout MA2
Pinoke MB1
Alecto MB1
Forescate MB3
Forescate MB4
Hudito MB4
Roomburg MB6
Derby MC1
Roomburg MC2
Roomburg MC4
Klein Zwitserla MC9
Pijnacker MC6
Zoetermeer MD1
Feijenoord MD1
Alphen MD4
HDS MD7
HDS MD8
Dinsdag 19 november (Zaalhockey)
Nieuwkoop DDA
DDA
Zondag 17 november (Zaalhockey)
1
Purmerend D1
1
Schiedam D6
2
3
DA
0
Ypenburg DA
1
Westland DJ1
Dopie HJ4
Roomburg MB3
1
Purmerend H1
1
2
Bloemendaal HG
3
0
Abcoude HC
2
Zaterdag 16 november (Zaalhockey)
HCRB - JA1
HGC JB2
Catwijck JB1
1
Pijnacker JC1
4
Roomburg JC3
1
Klein Zwitserla JD2
0
Barendrecht JD3
Westland MA3
Victoria MA3
Rijswijk MA2
1
Groningen MB1
1
Schiedam MB1
Roomburg MB3
0
Cartouche MB6
5
Dordrecht MB7
Craeyenhout MB6
Rotterdam MC1
Hoeksche Waard MC1
2
Spijkenisse MC2
Alphen MC6
4
Tempo '34 MC4
1
Ring Pass MD1
3
Hudito MD2
3
Dordrecht MD2
1
Cartouche MD7
HDM MD8
Zondag 10 november (Zaalhockey)
Hisalis D1
Schiedam D7
Groen Geel DA
DA
Alecto DJ1
Wateringse veld (O)
Haarlem H1
Overbos HA
Alliance HB
Zaterdag 9 november (Zaalhockey)
Cartouche JA2
Gouda JB1
Derby JB2
Afgelast
Forescate JC2
Zoetermeer JC3
Pijnacker JD1
Roomburg JD5
HDS MA1
Tempo '34 MA1
Ring Pass MA4
Leiden MB1
Forescate MB1
Waddinxveen MB1
Alphen MB6
Klein Zwitserla MB10
Derby MB5
Leonidas MC1
Derby MC2
HGC MC3
Leiden MC6
Craeyenhout MC6
Ommoord MD1
Rotterdam MD9
Ommoord MD5
Wateringse veld MD7
Ommoord MD7
Vrijdag 8 november (Zaalhockey)
Hoeksche Waard H1
Dinsdag 5 november (Zaalhockey)
DDA
Forescate DDA
Zondag 3 november (Zaalhockey)
Baarn D1
HGC D4
DA
Rijswijk DA
Rijswijk DJ1
Amstelveen H1
Bloemendaal HC
IJburg HB
Zaterdag 2 november (Zaalhockey)
Roomburg JA2
Alphen JB2
Ypenburg JB2
Rapid JC1
Berkel Rodenrij JC4
Victoria JD3
Delfshaven JD1
Ypenburg MA2
Klein Zwitserla MA4
Wateringse veld MA2
Reigers MB1
Wateringse veld MB1
Catwijck MB1
Alecto MB5
Derby MB4
Gouda MB5
Klein Zwitserla MC1
Alphen MC2
HDS MC3
Catwijck MC5
Voorne MC3
Berkel Rodenrij MD1
HDS MD4
Craeyenhout MD4
Klein Zwitserla MD10
Gouda MD5